Împreună în tura de bine

Scop proiect – Punem la dispoziția oamenilor străzii servicii de frizerie după un duș cald și un kit care va include saci de dormit/pături/pilote, căciulă, mănuși, fular și un set de șosete.

Acești oameni au nevoie să simtă că sunt importanți pentru cineva. Au nevoie de speranță și au nevoie să-și recupereze demnitatea. De aceea, ne-am propus să oferim unui număr de 30 de persoane o sesiune de tuns și bărbierit după un duș cald și un kit care va include saci de dormit/pături/pilote, căciulă, mănuși, fular și un set de șosete. Caracterul urgent al cauzei noastre este dat de vremea friguroasă și rănile datorate gerului care pun și mai multe piedici acestor oameni. Avem nevoie de tine ca să putem duce la bun sfârșit misiunea de a încălzi inimi și trupuri. Ne ajuți cu o donație?